Механіко-технологічний фаховий коледж
Одеського національного технологічного університету

ukru

   У Механіко – технологічному коледжі ОНАХТ 19.09.2019 відбулась зустріч з представниками ОБФ "Острів надії", яку організувала викладач природничо – математичних дисциплін Комкова О.А. Вони провели зі студентами різні лекції-дискусії. Перша лекція була про захворювання Гепатит. Багато студентів не знали таке захворювання взагалі. Лекція більше була похожа на діалог, студенти були дуже активні. Після зустрічі можна було безкоштовно і анонімно пройти тест на гепатит.
   Друга лекція була з іншою групою студентів, темою дискусії була наркоманія. Про ВІЛ студенти знають багато інформації, якою дуже жваво ділилися друг з другом. Також після закінчення лекції можна було пройти анонімне та безкоштовне тестування на ВІЛ.
   Третя лекція була на тему куріння. Була запропонована думка серед студентів, що наразі зараз немодно курити. Серед молоді багато спортсменів, у них зовсім інші вподобання. Але були і такі, які вважали що курити можна без шкоди для здоров’я. Бесіда була дуже цікавою.
   Всі групи студентів залишилися дуже задоволені такою формою дискусій. На завершені бесіди було запропоновано пройти тестування на ВІЛ та гепатит.

1 3 4 5

7 9 11 12

13 14 15

 

^ Вгору ^