Механіко-технологічний коледж
Одеської національної академії харчових технологій

     21.03.2018 року в актовій залі Механіко-технологічного коледжу ОНАХТ відбувся День відкритих дверей.
Відвідали наш навчальний заклад багато майбутніх абітурієнтів разом з батьками. Викладачі та співробітники подбали про те, щоб гості максимально корисно провели свій час та ознайомилися з коледжем, зі спеціальностями та умовами вступу.
    У затишній актовій залі перед майбутніми студентами виступили студенти та викладачі коледжу, які ознайомили всіх присутніх з історією навчального закладу, його традиціями, розповіли про кожну спеціальність, практичну підготовку та працевлаштування випускників. Демонстрація слайдів підкреслила, що коледж є сучасним навчальним закладом і живе цікавим та насиченим життям.
З особливостями вступної кампанії 2018 року гостей ознайомила заступник відповідального секретаря приймальної комісії Кічук Олена Миколаївна, яка звернула увагу на терміни прийому заяв, перелік необхідних документів, правила проведення вступних випробувань тощо.
   Тож всі, хто завітав у цей день, отримали вичерпну інформацію та повне уявлення про коледж.
Після офіційної частини, гостей чекала цікава концертна програма, яку підготувала викладач Комкова Ольга Анатоліївна. Присутні були вражені гарними костюмами, сильними голосами студентів і кількістю учасників на сцені.
  Після концерту абітурієнти спілкувалися з головами циклових комісій, задавали свої питання адміністрації та отримували рекламні матеріали, щоб додатково ознайомитися з ними вдома.
Сподіваємось, що наші зусилля були недаремними і кожен, хто завітав до нас на День відкритих дверей, зробить свій вибір і стане нашим першокурсником!
Чекаємо на вас, наші майбутні студенти!

 

2 7 3

4 6 8

9 2 

^ Вгору ^