Механіко-технологічний коледж
Одеської національної академії харчових технологій

ukru


ТИЖДЕНЬ СПЕЦІАЛЬНОСТІ


             В рамках методичного чергування циклова комісія спеціальних електромеханічних дисциплін провела тиждень спеціальності „Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології". В цьому навчальному році ми відзначаємо ювілей нашої спеціальності – 45 років успішної роботи і розвитку.
            В 1972 році за наказом Міністерства заготівель УРСР в технікумі була відкрита спеціальність 0627 "Експлуатація автоматизованих пристроїв харчової промисловості".
З того часу назва спеціальності змінювалась кілька разів, однак, слово „автоматизація" залишалось завжди. Сьогодні спеціальність має назву: „Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології". Всім зрозуміло, що змінилися засоби автоматизації, змінилася елементна база, розширилися можливості електроніки та комп'ютерної техніки, відповідно змінилася програма навчання, однак попит на наших випускників залишається високий.
            Всі заплановані заходи під час тижня спеціальності (з 21.05.18 по 29.05.18) були успішно проведені:
21.05.18 – брейн-ринг «Кращий знавець з інформатики – 2018» в групі 1А/М-65 (організатор – Шаркіна Л.І., викладач Інформатики);
25.05.18 – виховна година «Історія моєї спеціальності» в групі 2А-64 (організатор – Мельник Л.В., куратор групи, викладач-методист дисциплін «Основи програмування» та «Комп'ютерна техніка»);
29.05.18 – відкритий турнір «Кращий знавець з автоматизації - 2018» в групі 3А-63 (організатор – Яровий І.І., голова циклової комісії, викладач-методист спеціальних електромеханічних дисциплін).
Вітаємо всіх студентів, випускників електромеханіків і викладачів коледжу! Бажаємо всім успішного навчання, цікавої і плідної роботи, злагоди в родині і благополуччя!

1 2 3

^ Вгору ^