Механіко-технологічний коледж
Одеської національної академії харчових технологій

ukru

 

Запрошуються студенти Механіко-технологічного коледжу ОНАХТ взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання у закладі освіти. 

Наразі відкрито 5 номінацій: 

30 000 грн. -  https://gym-training.com/ru/scholarship-ua (запитання та роботи надсилати на пошту:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. )

17 000 грн. -  https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html (запитання та роботи надсилати на пошту scholarship - scholarship@kyiv.repair)

21 500 грн  -  https://nadomu.kiev.ua/start-programmyi-scholarship-ot-kompanii-remont-na-domu.html (запитання та роботи надсилати на пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. )

20 000 грн. -  https://renix.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. )

10 000 грн  -  http://nsdgroup.com.ua/socialnaja-programma-scolarship-ot-kompanii-nsdgroup-na-grant-dlja-oplaty-obuchenija/ ( запитання та роботи надсилати на пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. )

 

Участь повністю безкоштовна. 

 

 

^ Вгору ^