Механіко-технологічний коледж
Одеської національної академії харчових технологій

ukru

 

Шановні студенти!

   Впродовж 2020 року студенти ОНАХТ та коледжів академії отримають можливість оформити електронні студентські квитки за допомогою онлайн-сервісу державних послуг «Дія ».

   Е-квиток студента стане повноцінним аналогом звичайного студентського квитка – він підтверджуватиме статус студента та право на пільги, передбачені законодавством. Е-квиток не вимагатиме додаткового пред’явлення звичайного студентського квитка чи документа, що посвідчує особу. Пред’являти сам е-квиток студента можна буде за допомогою додатку «Дія » на смартфоні.

   Замовити е-квиток студента зможе кожен, хто вже отримав звичайний студентський квиток. Процедура є безкоштовною та відбувається виключно за бажанням особи.

   Для того, щоб отримати е-квиток, необхідно завантажити на смартфон додаток онлайн-сервісу державних послуг «Дія» та пройти ідентифікацію в ньому. Е-квиток формується в додатку автоматично, якщо в Реєстрі студентських квитків Єдиної державної електронної бази з питань освіти є дані про студентський квиток особи.

   Формування е-квитка студента також потребуватиме згоди на обробку персональних даних та їх передачу з ЄДЕБО до сервісу «Дія ».

   Перевірка достовірності е-квитка студента здійснюватиметься за допомогою технічних засобів – унікального QR-коду, сайту ЄДЕБО та Реєстру студентських квитків.

^ Вгору ^