Механіко-технологічний коледж
Одеської національної академії харчових технологій

ukru

   3 лютого 2021 викладачі Механіко-технологічного фахового коледжу ОНАХТ   Вікторія Ольховська ,  Єлизавета Колесник , Ольга Явтушенко  провели в групі 2 Тмс/Тмл-19  бінарне заняття за допомогою платформи ZOOM з української та зарубіжної літератур з елементами виховної години за темою: «Куди веде шлях крові?

   Викладачі навчали студентів  здійснювати поширене дослідження тексту, аналізувати його, давати характеристику героям, формувати навички роботи в групі; розвивати усне зв’язне мовлення, навички пошукової роботи з текстом та додатковою літературою, розвивати пізнавальний інтерес, критичне мислення.

   І найголовніше:  педагоги намагалися донести до студентів  загальнолюдські моральні цінності, людяність, співчуття; виховувати усвідомлення значення правильності життєвого вибору для становлення й самореалізації людини.

   Присутні на відкритому занятті члени циклових комісій та методист оцінили високий  науково-методичний рівень його проведення викладачами вищої кваліфікаційної категорії Вікторії Ольховської, Єлизавети Колесник, Ольги Явтушенко та визначили суттєві переваги бінарного  заняття з використанням інформаційно-комунікаційних технологій та онлайн-сервісів.


   Бажаємо педагогам подальших успіхів в опануванні інноваційних технологій навчання.

f1

^ Вгору ^