Механіко-технологічний фаховий коледж
Одеського національного технологічного університету

ukru

   06.05.22 у Механіко – технологічному фаховому коледжі ОНТУ була проведена студентська науково-практична STEM-конференція. Організатором і керівником проектів була викладач математики Комкова О.А. Тема була вибрана досить актуальна, а саме: «Розв’язання прикладних задач за допомогою математичного моделювання».
   На конференції були присутні викладач коледжу Мазур А.С., зам. директора Кічук О.М., викладачі кафедри фізико-математичних наук ОНТУ Коновенко Н.Г., Федченко Ю.С., Вітюк А.В.
   Студентам групи 2А/М було запропоновано самостійно вибрати задачі з повсякденного життя, зробити для них математичну модель, а потім вже розв’язати математичну задачу.
   Студенти справились з поставленою задачею і було запропоновано 7 докладів.
   Барбулат Віталій показав, що знання математики можна застосувати для оборони Батьківщини.
   Гудз Олександр довів, що у кожній професії обов’язково потрібні математичні розрахунки.
   Тильний Василь розповів про математику, яку він побачив в архітектурі. Стоянов Микита запропонував використовувати математичні знання втуризмі у місті Одеса.
   Коба Вадим розповів про дослідження предметів, які поруч нас, наприклад дуже цікаво у нього вийшло з банкою шпрот.
   Чумаченко Костянтин і Мусатов Артем розповіли дуже цікавий доклад про використання геометрії в галузі 3D моделювання. Було багато питань, з якими студенти справились дуже добре.
   Конференція показала, що студентам цікавий такий підхід, він розкриває їх індивідуальність і показує, що знання математики можна застосовувати скрізь у житті.

i1 i2 i3

i4 i5 i6

^ Вгору ^