Механіко-технологічний фаховий коледж
Одеського національного технологічного університету

ukru

   29 квітня 2022 року в режимі оn-line з використанням платформи Zoom відбулася зустріч студентів 1 та 3 курсу ВСП «Механіко-технологічний фаховий коледж ОНТУ» спеціальності 181 "Харчові технології" освітньої програми «Зберігання, консервування та переробка молока» з випускницею ОНТУ Оксаною Олегівною Волчковою.
   Оксана Олегівна розповіла студентам про особливості структури молочної галузі, можливості розвитку у галузі як спеціалістів, затребуваність професії на ринку праці України та зарубіжжя. Розповіла про можливості для студентів та дала цінні поради як проявити себе у професії, які знання необхідні в першу чергу для майбутнього фахівця.
   Оксана Олегівна на власному прикладі розказала студентам, що завдяки знанням, можна побувати у всіх куточках світу, отримати можливість обирати собі місце роботи, адже спеціалісти потрібні завжди.
   Студенти мали можливість задати питання, які їх турбували найбільше та отримати відповіді.
   Проведений захід дав можливість студентам зрозуміти те, що вибрана ними спеціальність завжди буде актуальною та перспективною.
   На зустріч були також запрошена зав. технологічного відділення Лубенець Оксана Анатоліївна, викладачі та студенти кафедри технології молока, олійно-жирових продуктів та індустрії краси ОНТУ.

 i1 i2

^ Вгору ^