Механіко-технологічний фаховий коледж
Одеського національного технологічного університету

ukru

Чергова, щорічна студентська конференція спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», освітня програма «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва відбулась 26 жовтня 2022 року в дистанційному режимі в системі Zoom.

В поточному навчальному році час проведення конференції співпав відразу з двома визначними датами: 90ю – річницею від заснування коледжу та 50-річчям від відкриття в коледжі (тоді ще технікумі) спеціальності «Автоматизація технологічних процесів».

Зазначена ювілейна тематика зайняла основне місце в роботі конференції. Відкрила конференцію привітанням учасників та організаторів в.о. директора коледжу Кічук О.М.

В подальшому студентка другого курсу Бродська Анастасія виступила з презентацією історії створення та розвитку коледжу від 1932 року до наших днів.

Історичну тематику продовжила викладач коледжу Мельник Л.В, яка докладно та цікаво розповіла та продемонструвала історію відкриття та розвитку нашої спеціальності.

З відео-привітаннями виступили на конференції випускники спеціальності Козачок Андрій та Федоров Олександр.

З словами привітання коледжу та спеціальності виступила викладач Фахового коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій Ділова А.Є.

Суто тематичну, пов’язану з автоматичними системами та автоматизованими процесами, частину конференції заповнили своїми цікавими презентаціями студенти коледжу Бомчак Максим, Стародубов Максим та Коршун Данило. Ту ж тематику продовжили актуальні та пізнавальні презентації гостей, студентів Фахового коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій Чолак Івана та Кітік Станіслава. В роботі конференції прийняли участь понад 30-ть учасників, серед яких більшість складали студенти та викладачі коледжу.

В роботі конференції прийняв участь декан факультету автоматизації та робототехніки ОНТУ Світий І.М., який виступив із з завершальним словом, приєднався до поздоровлень з ювілеєм коледжу та спеціальності, подякував учасникам за доповіді, побажав успіхів у навчанні та запросив після завершення навчання в коледжі продовжити навчання за обраною спеціальністю за наступними освітніми рівнями «бакалавр» та «магістр» вже в Одеському національному технологічному університеті.

 

2022-10-26-conference-0012022-10-26-conference-002

2022-10-26-conference-0032022-10-26-conference-0042022-10-26-conference-005

 

^ Вгору ^