Механіко-технологічний фаховий коледж
Одеського національного технологічного університету

ukru

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам'яті і з великою любов'ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім'я і у нашого народу — Тарас Шевченко. Не було і немає в Україні поета, який був би йому подібний. Саме він зберіг і повернув народу його голос — українську мову.

З метою формування національної свідомості, шанобливого ставлення до літературної спадщини українського народу Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти 09 березня 2023 року проводив літературний онлайн-марафон «Єднаймо душі словом Кобзаря!», присвячений пам’яті Тараса Шевченка. До марафону долучилися студенти Механіко-технологічного фахового коледжу ОНТУ. Так студентка другого курсу Броцька Анастасія (група 2Тз-21, викладач Ольховська В.В.) прочитала уривок з поеми Т.Г. Шевченка «Катерина».

Такий Марафон за участю студентської спільноти сприяє піднесенню престижу української мови і літератури у молоді, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшануванню Великого Кобзаря, митця світового рівня– Тараса Григоровича Шевченка.

 

Додатково: Посилання на онлайн-марафон на YouTube

 

 

^ Вгору ^