Механіко-технологічний коледж
Одеської національної академії харчових технологій

    Напередодні державного свята - Дня української писемності та мови в Механіко-технологічному технікумі відбулася зустріч з представниками Одеського обласного центру української культури.
    Захід, під назвою « З рідним словом міцніє держава», не залишив байдужим нікого.
    Студенти та викладачі мали змогу насолоджуватися прекрасними піснями у виконанні ансамблю української пісні «Калина» Чорноморського СБК Овідіопільського району, акапельним виконанням Світлани Рубанович. Затамувавши подих, спостерігали за виконанням номерів хореографічними колективами « Гопак»,« Дев'ятка» та «Гуцулка» .          Згадувалися світочі українського слова – Тарас Шевченко, Григорій Сковорода, Іван Франко, Іван Котляревський. Лунали безсмертні рядки всесвітньовідомої « Енеїди» у виконанні актриси театру Тетяни Пятковської. Дует Одеського училища культури та мистецтва ім.. Данькевича виконав пісню на слова Лесі Українки. Аліна Ковтун, студентка ОНМА ім.. Нежданової , під чаруючі звуки бандури виконала народну пісню.
    Лунало слово в залі барвистим килимом самоцвітів, що віками ткали генії нації і прості люди , які називали себе українцями. Кожне слово – коштовний камінь з десятками граней.
    Плине час. Народжуються і вмирають люди, гине у вогні часу матеріальна культура, але вічними духовними цінностями залишаються українська мова, пісня і танець.
    Хай лунає українське слово - як чарівна пісня, що вміщує в собі і палку любов до Батьківщини, і яркий гнів до ворогів, і волелюбні думи народні, і ніжні запахи землі.
    Зі святом, дорогі друзі!

         

       

       

  29 30  

 

 

^ Вгору ^