Механіко-технологічний коледж
Одеської національної академії харчових технологій

ukru

   

   З давніх-давен український народ найголовнішою цінністю в житті вважав здоров'я. Свою силу, винахідливість та кмітливість наші предки виявляли в іграх та забавах, які часто проводились у традиційні для українців свята. Цими рисами були наділені і козаки.
Тож 12. 04. 2018 у спортзалі коледжу нафтогазових технологій ОНАХТ студенти чотирьох ВНЗ І-ІІ р.а.: Механіко-технологічний коледж ОНАХТ, коледж нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу ОНАХТ, технічний коледж ОНАХТ, коледж промислової автоматики та інформаційних технології ОНАХТ як справжні нащадки козаків, теж взяли участь у щорічному заході «Козацькі розваги».
У кожному конкурсі учасникам довелося неабияк попрацювати, аби показати усе, на що вони здатні. Впродовж двох годин на території коледжу панувала дружня атмосфера і справжній козацький дух. Кожен конкурс був по-своєму цікавий і оригінальний. Юнакам, окрім розумових та фізичних здібностей, довелося навіть показати, як їдять справжні козаки.
Такі свята, як День українського козацтва, сприяють відродженню віри, духовності, традицій, звичаїв та моралі. А це саме ті чинники, без яких важко будувати могутню, квітучу державу, ім'я якої - Україна.

1  3

4 5 7

6 9 10

6

 

^ Вгору ^