Механіко-технологічний фаховий коледж
Одеського національного технологічного університету

ukru

   3 травня 2022 року в режимі оn-line з використанням платформи Zoom відбулася зустріч студентів 2 та 3 курсу ВСП «Механіко-технологічний фаховий коледж ОНТУ» спеціальності 181 "Харчові технології" освітньої програми «Зберігання, консервування та переробка молока» з лаборантом ТОВ «ГОРМОЛЗАВОД» Копійко Аліною Валеріївною.
   Аліна Валеріївна розповіла студентам про свій шлях у професії, про навчання в аспірантурі ОНТУ. Розповіла про можливості для студентів та дала цінні поради як проявити себе у професії, які знання необхідні в першу чергу для майбутнього фахівця.
   Аліна Валеріївна на власному прикладі розповіла студентам, що завдяки знанням, можна побудувати кар’єру не лише на підприємстві, а й у науці. Студенти мали можливість задати питання, які їх турбували найбільше та отримати відповіді.
   Проведений захід дав можливість студентам зрозуміти те, що вибрана ними спеціальність завжди буде актуальною та перспективною.
   На зустріч були також запрошена зав. технологічного відділення Лубенець Оксана Анатоліївна, викладачі та студенти кафедри технології молока, олійно-жирових продуктів та індустрії краси ОНТУ.
   К.т.н., доцент Скрипніченко Дмитро Михайлович, розповів студентам про можливості, які надають в майбутньому випускникам нашого коледжу та закликав їх поступати до академії.

i1 i2

^ Вгору ^