Механіко-технологічний фаховий коледж
Одеського національного технологічного університету

ukru

03.11.2022 року відбувся 36-й «Ярмарок вакансій» в форматі online - режимі, організований Центром сприяння працевлаштування студентів і випускників Одеського національного технологічного університету. Роботодавці провідних компаній України зустрілись зі студентами університету та відокремлених структурних підрозділів. Для студентів коледжу це унікальний шанс поспілкуватись з представниками найкращих підприємств, дізнатися про кадрові потреби бізнесу, познайомитись із критеріями відбору персоналу. Також «Відділу практики МТФК» випала нагода поспілкуватися з роботодавцями стосовно налагодження більш тісних партнерських зв’язків щодо проходження студентами практик та стажування.

З вітальним словом до учасників ярмарку звернувся ректор ОНТУ Богдан Єгоров, який акцентував увагу присутніх на значущості представлених в навчальному закладі спеціальностей для сучасного ринку праці, та висловив надію на подальшу співпрацю з роботодавцями.

Підприємства 10 компаній різних галузей презентували свої вакансії, умови праці, перспективи кар’єрного зростання, серед яких: ТОВ «Кернел-Трейд», ТОВ «М.В. КАРГО» («Neptune»), ТОВ «СІНЕРДЖІ ГРУП», ТОВ «СІЛЬПО ФУД», «Луї Дрейфус Компані Україна», ТОВ «Вінницька птахофабрика МХП», ПрАТ «Тернопільській молокозавод» («Молокія»), Одеський науково-дослідницький інститут судових експертиз, ТОВ «ЛІ КОН Д», «2 WAF Security Services». Кар’єрний відділ та студенти Механіко-технологічного фахового коледжу дякують Одеському національному технологічному університету за залучення наших здобувачів освіти до Ярмарку вакансій. Сподіваємося, що кожний відвідувач дізнався багато нового й отримати вичерпні відповіді на всі запитання. Дякуємо за співпрацю!

 

2022-11-03-yarmrka-vakansyi-0012022-11-03-yarmrka-vakansyi-002

2022-11-03-yarmrka-vakansyi-0032022-11-03-yarmrka-vakansyi-004

2022-11-03-yarmrka-vakansyi-005

 

 

 

^ Вгору ^